Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá

Thule car roofs & rack carriers s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.

Aktuální trh EU-wide Všechny trhy EU
Porovnat tento produkt ve všech zemích EU
Nejlepší cena Kč 381.03 Starší cena Cena v obchodě: €15.80
Nejvyšší cena Kč 14,710.52
Nabídky 2
Specifikace 8
Product type
Bicycle carrier
Mounting type
Back hitch-mount
Product colour
Black
Bicycle mounting type
Frame, Wheel
Maximum weight per bike
25 kg
Distance between bicycles
19 cm
Nejnižší ověřená nabídka Kč 381.03 Starší cena Funtech, SI / Cena v obchodě: €15.80
Porovnat ceny

Nabídky obchodů

Ceny a doprava

Porovnání EU / 1 nabídek

Přehled

Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá - porovnání cen

Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá: Thule, kategorie car roofs & rack carriers. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.

Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 8. Viditelné údaje: Hmotnost: 25 kg.

Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.

Nákupní průvodce

Co porovnat před nákupem

Přesná varianta produktu

Přesný produkt ověřte podle: MPN 929.

Dostupná produktová data

Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 8. Viditelné údaje: Hmotnost: 25 kg.

Kontrola ceny a dostupnosti

Nabídky obchodů jsou dostupné. Porovnejte cenu, dopravu, dostupnost a zemi prodejce.

Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.

Hodnocení zákazníků

Schválená hodnocení kupujících

Zatím žádné schválené recenze

Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.

Přidat hodnocení
Přidat hodnocení Hodnocení se nejdříve uloží k moderaci. Veřejná mohou být pouze schválená hodnocení.

FAQ

Otázky k Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá

Který přesný produkt popisuje stránka Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá?

Přesný produkt ověřte podle: MPN 929.

Jaká data jsou dostupná pro Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá?

Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 8. Viditelné údaje: Hmotnost: 25 kg.

Lze Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá porovnat mezi zeměmi?

Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.

Proč může být produktová stránka bez ceny?

Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.

Objevovat

Další způsoby porovnání Thule EuroClassic G6 Nosič na kolo Černá

Specifikace

Technické údaje

8 parametrů

Vzhled

Product colour
Black
Product type
Bicycle carrier

Ergonomie

Tilt adjustment
Ano

Mounting

Mounting type
Back hitch-mount

Další charakteristiky

Connector(s)
13-pin

Technické údaje

Bicycle mounting type
Frame, Wheel
Maximum weight per bike
25 kg
Distance between bicycles
19 cm