AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall

AQL portable speakers kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €24.30 Vanem hind
Kõrgeim hind €24.30
Pakkumised 1
Spetsifikatsioonid 11
Connectivity technology
Wired & Wireless
Recommended usage
Universal
Madalaim kinnitatud pakkumine €24.30 Vanem hind Pointer-it SI, SI
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 1 pakkumine

Ülevaade

AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall hinnavõrdlus

AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall: AQL, kategooria portable speakers. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 11.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 8018080278853, MPN BTSPKFIZZYD.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 11.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall kohta

Millist täpset toodet kirjeldab AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 8018080278853, MPN BTSPKFIZZYD.

Millised andmed on toote AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 11.

Kas toodet AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote AQL Fizzy Kaasaskantav monokõlar Hall võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

11 spetsifikatsiooni

Audio

Built-in microphone
Jah

Disain

Product colour
Grey
Product type
Mono portable speaker

Klaviatuur

Recommended usage
Universal

Multimeedia

Number of speakers
1

Võrgustumine

Wi-Fi
Ei
Bluetooth
Jah

Pesad & liidesed

Connectivity technology
Wired & Wireless
3.5 mm connector
Jah
AUX in
Jah
USB connector type
Micro-USB