visi ES tirgi LV Audio Cards ASUS Audio Cards

Xonar AE

ASUS audio cards ar pārbaudītiem identifikatoriem, attēliem un specifikācijām.

Aktuālais tirgus EU-wide Visi ES tirgi
Salīdzināt šo produktu visās ES valstīs
Labākā cena €60.90 Senāka cena
Augstākā cena €129.39
Piedāvājumi 16
Specifikācijas 16
Audio quality
32 bit
Frequency range
10 - 650000 Hz
Host interface
PCI-E
Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR)
110 dB
Line-in Signal-to-Noise Ratio (SNR)
103 dB
Line-out Total Harmonic Distortion (THD)
0.00158 %
Zemākā pārbaudītā cena €60.90 Senāka cena Pik no LT
Salīdzināt cenas

Veikalu piedāvājumi

Cenas un piegāde

ES salīdzinājums / 16 piedāvājumsi

Pārskats

Xonar AE cenu salīdzinājums

Xonar AE: ASUS, kategorija audio cards. PriceInfo apvieno produkta identifikatorus, normalizētas specifikācijas un piedāvājumu datus. Tirgus skats: ES valstīs.

Normalizēto specifikāciju skaits šim produkta variantam: 16.

Vispirms salīdziniet precīzo identifikatoru, pēc tam veikalu, pārdevēja valsti, cenu, piegādi un pieejamību.

Pirkuma ceļvedis

Ko salīdzināt pirms pirkuma

Precīzs produkta variants

Pārbaudiet precīzo produktu pēc: GTIN 4712900633603, MPN 90YA00P0-M0UA00.

Pieejamie produkta dati

Normalizēto specifikāciju skaits šim produkta variantam: 16.

Cenas un pieejamības pārbaude

Veikalu piedāvājumi ir pieejami. Salīdziniet cenu, piegādi, pieejamību un pārdevēja valsti.

Pirms veikala atvēršanas pārbaudiet, vai piedāvājums atbilst šajā lapā norādītajam GTIN vai MPN un specifikācijām.

Pircēju atsauksmes

Apstiprinātas pircēju atsauksmes

Vēl nav apstiprinātu atsauksmju

Esiet pirmais, kas dalās noderīgā pieredzē tieši par šo produktu. Jaunas atsauksmes tiek publicētas tikai pēc moderācijas.

Dalīties pieredzē
Dalīties pieredzē Atsauksme vispirms tiek nosūtīta moderācijai. Publiski redzamas tikai apstiprinātas atsauksmes.

Jautājumi

Jautājumi par Xonar AE

Kuru precīzo produktu apraksta Xonar AE?

Pārbaudiet precīzo produktu pēc: GTIN 4712900633603, MPN 90YA00P0-M0UA00.

Kādi dati ir pieejami par Xonar AE?

Normalizēto specifikāciju skaits šim produkta variantam: 16.

Vai Xonar AE var salīdzināt dažādās valstīs?

Jā. Visu valstu skatā salīdziniet pārbaudītus piedāvājumus ar vienu un to pašu GTIN vai MPN.

Kāpēc produkta lapā var nebūt cenas?

Cena tiek rādīta, kad veikals iesniedz aktuālu šī precīzā produkta piedāvājumu. Līdz tam lapa paliek faktiska produkta kartīte.

Izpētīt

Citi veidi, kā salīdzināt Xonar AE

Specifikācijas

Tehniskie dati

16 specifikācijas

Audio

Audio quality
32 bit
Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR)
110 dB
Line-in Signal-to-Noise Ratio (SNR)
103 dB
Line-out Total Harmonic Distortion (THD)
0.00158 %
Audio A/D Converter (ADC)
24-bit/192kHz
Digital-to-Analog Conversion (DAC)
24-bit/192kHz
Line-in Total Harmonic Distortion (THD)
0.0022 %

Dizains

Internal

Īpašības

Audio output channels
7.1 channels

Papildus informācija

Mic/line-in combo port

Iepakojuma saturs

Quick start guide

Darbības rādītāji

Frequency range
10 - 650000 Hz

Savienojamība

Host interface
PCI-E
Subwoofer out
Headphone connectivity
3.5 mm

Aizmugurējā paneļa I/O porti

S/PDIF out port

Publiska avota piezīme

Par automātiski atrastu veikala informāciju

Daļa cenu vai produkta detaļu šajā lapā ir automātiski iegūta no publiski pieejamām veikalu lapām. Tās var būt nepilnīgas, novēlotas vai bez piegādes detaļām, tāpēc pirms pirkuma vienmēr pārbaudiet gala cenu, pieejamību, piegādi un pārdevēja noteikumus veikala vietnē.

Ja pārstāvat šo veikalu, varat aizstāt šos publisko avotu novērojumus ar oficiāliem produktu, cenu, noliktavas un piegādes datiem, pieslēdzot veikalu PriceInfo bez maksas.

Reģistrēt veikalu