Eaton 216600 electrical switch accessory Button
Eaton electrical switch accessories ar pārbaudītiem identifikatoriem, attēliem un specifikācijām.
- International Protection (IP) code
- IP66, IP67, IP69
- Augstums
- 29.7 mm
- Dziļums
- 29 mm
- Platums
- 29.7 mm
- Apvalka materiāls
- Plastic
- Produkta krāsa
- Blue, Chrome
Veikalu piedāvājumi
Cenas un piegāde
Pārskats
Eaton 216600 electrical switch accessory Button cenu salīdzinājums
Eaton 216600 electrical switch accessory Button: Eaton, kategorija electrical switch accessories. PriceInfo apvieno produkta identifikatorus, normalizētas specifikācijas un piedāvājumu datus. Tirgus skats: ES valstīs.
Normalizēto specifikāciju skaits šim produkta variantam: 7.
Vispirms salīdziniet precīzo identifikatoru, pēc tam veikalu, pārdevēja valsti, cenu, piegādi un pieejamību.
Pirkuma ceļvedis
Ko salīdzināt pirms pirkuma
Pirms veikala atvēršanas pārbaudiet, vai piedāvājums atbilst šajā lapā norādītajam GTIN vai MPN un specifikācijām.
Pircēju atsauksmes
Apstiprinātas pircēju atsauksmes
Esiet pirmais, kas dalās noderīgā pieredzē tieši par šo produktu. Jaunas atsauksmes tiek publicētas tikai pēc moderācijas.
Dalīties pieredzē
Jautājumi
Jautājumi par Eaton 216600 electrical switch accessory Button
Kuru precīzo produktu apraksta Eaton 216600 electrical switch accessory Button?
Pārbaudiet precīzo produktu pēc: GTIN 2050000731525, MPN 216600.
Kādi dati ir pieejami par Eaton 216600 electrical switch accessory Button?
Normalizēto specifikāciju skaits šim produkta variantam: 7.
Vai Eaton 216600 electrical switch accessory Button var salīdzināt dažādās valstīs?
Jā. Visu valstu skatā salīdziniet pārbaudītus piedāvājumus ar vienu un to pašu GTIN vai MPN.
Kāpēc produkta lapā var nebūt cenas?
Cena tiek rādīta, kad veikals iesniedz aktuālu šī precīzā produkta piedāvājumu. Līdz tam lapa paliek faktiska produkta kartīte.
Izpētīt
Citi veidi, kā salīdzināt Eaton 216600 electrical switch accessory Button
Specifikācijas
Tehniskie dati
Dizains
- Produkta krāsa
- Blue, Chrome
- Produkta veids
- Button
Izturība
- International Protection (IP) code
- IP66, IP67, IP69
Darbības rādītāji
- Apvalka materiāls
- Plastic
Svars&dimensijas
- Platums
- 29.7 mm
- Dziļums
- 29 mm
- Augstums
- 29.7 mm