Epson Maintenance Box
Epson it support services s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
- Země původu
- Indonesia
- Hmotnost včetně balení
- 0.246 g
- Výška balení
- 100 mm
- Hloubka balení
- 135 mm
- Šířka balení
- 80 mm
- Kompatibilita
- WF-(R)8xxx
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
Epson Maintenance Box - porovnání cen
Epson Maintenance Box: Epson, kategorie it support services. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 12.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k Epson Maintenance Box
Který přesný produkt popisuje stránka Epson Maintenance Box?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 0010343913301, MPN C13T671200.
Jaká data jsou dostupná pro Epson Maintenance Box?
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 12.
Lze Epson Maintenance Box porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání Epson Maintenance Box
Specifikace
Technické údaje
Vlastnosti
- Země původu
- Indonesia
Logistická data
- Délka palety
- 120 cm
- Šířka palety
- 80 cm
- Výška palety
- 199 cm
- Délka palety (UK)
- 120 cm
- Šířka palety (UK)
- 100 cm
- Výška palety (UK)
- 199 cm
Další charakteristiky
- Kompatibilita
- WF-(R)8xxx
Hmotnost a rozměry
- Šířka balení
- 80 mm
- Hloubka balení
- 135 mm
- Výška balení
- 100 mm
- Hmotnost včetně balení
- 0.246 g
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.