Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Equip networking cables s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
- Pohlaví konektoru 1
- Male
- Pohlaví konektoru 2
- Male
- Standardní kabel
- Cat6
- Stínění kabelu
- S/FTP (S-STP)
- Konektor 1
- RJ-45
- Konektor 2
- RJ-45
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP) - porovnání cen
Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP): Equip, kategorie networking cables. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 42.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Který přesný produkt popisuje stránka Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP)?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 4015867594810, MPN 605515.
Jaká data jsou dostupná pro Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP)?
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 42.
Lze Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP) porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání Equip 605515 síťový kabel Bílá 7,5 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Specifikace
Technické údaje
Vzhled
- Barva
- White
- Povrchová úprava konektoru
- Gold
Vlastnosti
- Pohlaví konektoru 1
- Male
- Pohlaví konektoru 2
- Male
- Standardní kabel
- Cat6
- Stínění kabelu
- S/FTP (S-STP)
- Konektor 1
- RJ-45
- Konektor 2
- RJ-45
- Formát konektoru 1
- Straight
- Země původu
- China
- Síťové standardy
- IEEE 802.3, IEEE 802.5
- Formát konektoru 2
- Straight
- Tvar kabelu
- Round
- Materiál izolační vrstvy
- Low smoke zero halogen (LSZH)
- Materiál vodiče
- Copper
- Typ vodiče
- Stranded
- Frekvence pohybové interpolace
- 250 MHz
- Formovaná koncovka
- Ano
Logistická data
- Kód harmonizovaného systému
- 84733080
- Váha hlavního obalu
- 11.2 kg
- Šířka balení
- 290 mm
- Délka vnějšího kartonu
- 350 mm
- Výška balení
- 380 mm
Počítačová síť
- Technologie kabeláže
- 10/100/1000Base-T(X)
- Typ rozhraní Ethernetu
- Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Výkon
- Plug and Play
- Ano
- Certifikace
- ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA 568-C.2
Příkon
- Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
- Ano
- Power over Ethernet (PoE) type supported
- PoE+
Udržitelnost
- Neobsahuje
- Halogen
Technické údaje
- Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
- Ano
- Osvědčení o udržitelnosti
- CE, REACH, RoHS, UKCA
Hmotnost a rozměry
- Noční světlo
- 5.8 mm
- Šířka
- 8.34 mm
- Hloubka
- 11.7 mm
- Výška
- 7500 mm
- Hmotnost
- 292 g
- Délka kabelu
- 7.5 m
- Šířka balení
- 180 mm
- Hloubka balení
- 35 mm
- Výška balení
- 230 mm
- Hmotnost včetně balení
- 137 g
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.