Hama Sofia Single picture frame Silver

Hama picture frames kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €12.60
Kõrgeim hind €12.60
Pakkumised 1
Spetsifikatsioonid 9
Placement options
Table
Picture size
13 x 18 cm
Type
Single picture frame
Material
Wood-plastic composite (WPC)
Madalaim kinnitatud pakkumine €12.60 M79, LV
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 1 pakkumine

Ülevaade

Hama Sofia Single picture frame Silver hinnavõrdlus

Hama Sofia Single picture frame Silver: Hama, kategooria picture frames. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 9.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4047443433121, MPN 00175625.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 9.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Hama Sofia Single picture frame Silver kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Hama Sofia Single picture frame Silver?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4047443433121, MPN 00175625.

Millised andmed on toote Hama Sofia Single picture frame Silver kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 9.

Kas toodet Hama Sofia Single picture frame Silver saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Hama Sofia Single picture frame Silver võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

9 spetsifikatsiooni

Disain

Material
Wood-plastic composite (WPC)
Product colour
Silver
Shape
Rectangular
Orientation
Landscape/Portrait

Funktsioonid

Placement options
Table
Picture size
13 x 18 cm

Toimimine

Type
Single picture frame

Kaal ja mõõtmed

Width
200 mm
Height
300 mm

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood