JBL Charge 6 Purple 45 W
JBL portable speakers s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
- Connectivity technology
- Wireless
- Recommended usage
- Universal
- Frequency range
- 56 - 20000 Hz
- Product design
- Cylinder
- Woofer
- Ano
- Tweeter
- Ano
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
JBL Charge 6 Purple 45 W - porovnání cen
JBL Charge 6 Purple 45 W: JBL, kategorie portable speakers. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.
Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 58. Viditelné údaje: Hmotnost: 1.35 kg, Baterie: 4722 mAh.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k JBL Charge 6 Purple 45 W
Který přesný produkt popisuje stránka JBL Charge 6 Purple 45 W?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 1200130019593, MPN JBLCHARGE6PUR.
Jaká data jsou dostupná pro JBL Charge 6 Purple 45 W?
Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 58. Viditelné údaje: Hmotnost: 1.35 kg, Baterie: 4722 mAh.
Lze JBL Charge 6 Purple 45 W porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání JBL Charge 6 Purple 45 W
Specifikace
Technické údaje
Zvuk
- Woofer RMS power
- 30 W
- Tweeter RMS power
- 10 W
- Built-in microphone
- Ne
Baterie
- Battery voltage
- 7.2 V
- Battery recharge time
- 3 h
- Battery technology
- Lithium Polymer (LiPo)
- Battery type
- Built-in battery
- Battery capacity
- 4722 mAh
- Battery life (max)
- 24 h
Vzhled
- Product design
- Cylinder
- Built-in display
- Ne
- Product colour
- Purple
- Protection features
- Drop proof, Dustproof, Waterproof
Výdrž
- International Protection (IP) code
- IP67
Vlastnosti
- Carrying handle(s)
- Ano
- Country of origin
- China
Klávesnice
- Recommended usage
- Universal
Loudspeakers
- Woofer
- Ano
- Tweeter
- Ano
- Subwoofer driver diameter
- 11 cm
Multimédia
- Speaker type
- 2-way
- Tweeter diameter
- 2 cm
- RMS rated power
- 45 W
- Audio formats supported
- Not supported
Počítačová síť
- Wi-Fi
- Ne
- Bluetooth
- Ano
- Bluetooth version
- 5.4
Další charakteristiky
- AirPlay
- Ne
- Volume control
- Buttons
Obsah balení
- AC adapter included
- Ne
- Quick start guide
- Ano
- Warranty card
- Ano
- Safety sheet
- Ano
Údaje o balení
- Package type
- Hanging box
Výkon
- Frequency range
- 56 - 20000 Hz
- Signal-to-Noise Ratio (SNR)
- 80 dB
- Hands-free mode
- Ne
- FM radio
- Ne
Možnosti připojení
- Connectivity technology
- Wireless
- USB Power Delivery (USB PD)
- Ano
- USB connectivity
- Ano
- Bluetooth profiles
- A2DP, AVRCP
- USB connector type
- USB Type-C
Příkon
- USB charging port
- Ano
- Power source type
- Battery, USB
- USB Type-C required charging power (min)
- 7.5 W
- USB Type-C required charging power (max)
- 60 W
- USB Type-C charging port
- Ano
Úložná média
- Card reader integrated
- Ne
Subwoofer
- Subwoofer RMS power
- 30 W
Hmotnost a rozměry
- Width
- 228.8 mm
- Depth
- 94 mm
- Height
- 98.5 mm
- Weight
- 1.35 kg
- Package width
- 256 mm
- Package depth
- 145 mm
- Package height
- 119 mm
- Package weight
- 1.37 kg
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.