JBL CLIP 4 BLACK
JBL portable speakers s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
- Connectivity technology
- Wired & Wireless
- Recommended usage
- Universal
- Frequency range
- 100 - 20000 Hz
- USB Power Delivery (USB PD)
- Ne
- Subwoofer driver diameter
- 4 cm
- Signal-to-Noise Ratio (SNR)
- 85 dB
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
JBL CLIP 4 BLACK - porovnání cen
JBL CLIP 4 BLACK: JBL, kategorie portable speakers. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.
Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 72. Viditelné údaje: Hmotnost: 239 g, Baterie: 1050 mAh.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k JBL CLIP 4 BLACK
Který přesný produkt popisuje stránka JBL CLIP 4 BLACK?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 6925281979279, MPN JBLCLIP4BLK.
Jaká data jsou dostupná pro JBL CLIP 4 BLACK?
Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 72. Viditelné údaje: Hmotnost: 239 g, Baterie: 1050 mAh.
Lze JBL CLIP 4 BLACK porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání JBL CLIP 4 BLACK
Specifikace
Technické údaje
Zvuk
- Built-in microphone
- Ne
Baterie
- Battery recharge time
- 3 h
- Battery technology
- Lithium Polymer (LiPo)
- Battery type
- Built-in battery
- Battery capacity
- 1050 mAh
- Battery life (max)
- 10 h
Vzhled
- Built-in display
- Ne
- Hook
- Ano
- Product colour
- Black
- Product type
- Mono portable speaker
- Protection features
- Dust resistant, Waterproof
Výdrž
- International Protection (IP) code
- IP67
Vlastnosti
- Carrying handle(s)
- Ano
- Country of origin
- China
- Audio output channels
- 1 channels
Klávesnice
- Recommended usage
- Universal
Logistická data
- Export Control Classification Number (ECCN)
- China
- Pallet GTIN (EAN/UPC)
- 6925281979279
- Master (outer) case gross weight
- 2.78 kg
- Master (outer) case width
- 200 mm
- Master (outer) case length
- 240 mm
- Master (outer) case height
- 208 mm
- Pallet gross length
- 120 cm
Loudspeakers
- Subwoofer driver diameter
- 4 cm
Multimédia
- Peak Music Power Output (PMPO)
- 5 W
- Woofer diameter
- 4.7 cm
- Tweeter diameter
- 4 cm
- RMS rated power
- 5 W
- Audio formats supported
- Not supported
- Equalizer
- Ne
Počítačová síť
- Wi-Fi
- Ne
- Bluetooth
- Ano
- Bluetooth version
- 5.1
- Near Field Communication (NFC)
- Ne
Další charakteristiky
- AirPlay
- Ne
- Volume control
- Buttons
Obsah balení
- Cables included
- USB Type-C
- AC adapter included
- Ne
- Quick start guide
- Ano
- Warranty card
- Ano
- Safety sheet
- Ano
- Remote control included
- Ne
Výkon
- Frequency range
- 100 - 20000 Hz
- Signal-to-Noise Ratio (SNR)
- 85 dB
- Hands-free mode
- Ne
- Housing material
- Plastic
- FM radio
- Ne
Možnosti připojení
- Connectivity technology
- Wired & Wireless
- USB Power Delivery (USB PD)
- Ne
- USB connectivity
- Ano
- Bluetooth transmitter modulation
- 8DPSK, DQPSK, GFSK
- 3.5 mm connector
- Ne
- AUX in
- Ne
- Bluetooth profiles
- A2DP, AVRCP
- USB connector type
- USB Type-C
Příkon
- Power source type
- Battery, USB
- USB Type-C required charging power (min)
- 2.5 W
- USB Type-C required charging power (max)
- 2.5 W
- USB Type-C charging port
- Ano
Úložná média
- Card reader integrated
- Ne
Subwoofer
- Subwoofer RMS power
- 5 W
Technické údaje
- Master (outer) case GTIN (EAN/UPC)
- 6925281979279
- Cord length
- 1.2 m
- Pallet net weight
- 444.8 kg
Hmotnost a rozměry
- Width
- 86.3 mm
- Depth
- 46 mm
- Height
- 134 mm
- Weight
- 239 g
- Package width
- 59 mm
- Package depth
- 174 mm
- Package height
- 110 mm
- Package weight
- 318 g
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.