JBL CLIP 4 BLACK

JBL portable speakers kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €34.26 Poe hind: kr 379.00
Kõrgeim hind €98.99
Pakkumised 3
Spetsifikatsioonid 72
Connectivity technology
Wired & Wireless
Recommended usage
Universal
Frequency range
100 - 20000 Hz
USB Power Delivery (USB PD)
Ei
Subwoofer driver diameter
4 cm
Signal-to-Noise Ratio (SNR)
85 dB
Madalaim kinnitatud pakkumine €34.26 Elgiganten Sweden, SE / Poe hind: kr 379.00
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 3 pakkumist

Ülevaade

JBL CLIP 4 BLACK hinnavõrdlus

JBL CLIP 4 BLACK: JBL, kategooria portable speakers. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 72. Nähtavad andmed: Kaal: 239 g, Aku: 1050 mAh.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 6925281979279, MPN JBLCLIP4BLK.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 72. Nähtavad andmed: Kaal: 239 g, Aku: 1050 mAh.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote JBL CLIP 4 BLACK kohta

Millist täpset toodet kirjeldab JBL CLIP 4 BLACK?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 6925281979279, MPN JBLCLIP4BLK.

Millised andmed on toote JBL CLIP 4 BLACK kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 72. Nähtavad andmed: Kaal: 239 g, Aku: 1050 mAh.

Kas toodet JBL CLIP 4 BLACK saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote JBL CLIP 4 BLACK võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

72 spetsifikatsiooni

Audio

Built-in microphone
Ei

Aku

Battery recharge time
3 h
Battery technology
Lithium Polymer (LiPo)
Battery type
Built-in battery
Battery capacity
1050 mAh
Battery life (max)
10 h

Disain

Built-in display
Ei
Hook
Jah
Product colour
Black
Product type
Mono portable speaker
Protection features
Dust resistant, Waterproof

Vastupidavus

International Protection (IP) code
IP67

Funktsioonid

Carrying handle(s)
Jah
Country of origin
China
Audio output channels
1 channels

Klaviatuur

Recommended usage
Universal

Logistika andmed

Export Control Classification Number (ECCN)
China
Pallet GTIN (EAN/UPC)
6925281979279
Master (outer) case gross weight
2.78 kg
Master (outer) case width
200 mm
Master (outer) case length
240 mm
Master (outer) case height
208 mm
Pallet gross length
120 cm

Loudspeakers

Subwoofer driver diameter
4 cm

Multimeedia

Peak Music Power Output (PMPO)
5 W
Woofer diameter
4.7 cm
Tweeter diameter
4 cm
RMS rated power
5 W
Audio formats supported
Not supported
Equalizer
Ei

Võrgustumine

Wi-Fi
Ei
Bluetooth
Jah
Bluetooth version
5.1
Near Field Communication (NFC)
Ei

Muud funktsioonid

AirPlay
Ei
Volume control
Buttons

Pakendi sisu

Cables included
USB Type-C
AC adapter included
Ei
Quick start guide
Jah
Warranty card
Jah
Safety sheet
Jah
Remote control included
Ei

Toimimine

Frequency range
100 - 20000 Hz
Signal-to-Noise Ratio (SNR)
85 dB
Hands-free mode
Ei
Housing material
Plastic
FM radio
Ei

Pesad & liidesed

Connectivity technology
Wired & Wireless
USB Power Delivery (USB PD)
Ei
USB connectivity
Jah
Bluetooth transmitter modulation
8DPSK, DQPSK, GFSK
3.5 mm connector
Ei
AUX in
Ei
Bluetooth profiles
A2DP, AVRCP
USB connector type
USB Type-C

Võimsus

Power source type
Battery, USB
USB Type-C required charging power (min)
2.5 W
USB Type-C required charging power (max)
2.5 W
USB Type-C charging port
Jah

Salvesti

Card reader integrated
Ei

Madalsageduskõlar

Subwoofer RMS power
5 W

Tehnilised andmed

Master (outer) case GTIN (EAN/UPC)
6925281979279
Cord length
1.2 m
Pallet net weight
444.8 kg

Kaal ja mõõtmed

Width
86.3 mm
Depth
46 mm
Height
134 mm
Weight
239 g
Package width
59 mm
Package depth
174 mm
Package height
110 mm
Package weight
318 g

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood