JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black

JBL microphones kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €47.49
Kõrgeim hind €47.49
Pakkumised 1
Spetsifikatsioonid 25
Connectivity technology
Wired
Sample rate
96 kHz
Device interface
USB
Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR)
92 dB
Madalaim kinnitatud pakkumine €47.49 Instar Informatika, HR
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 1 pakkumine

Ülevaade

JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black hinnavõrdlus

JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black: JBL, kategooria microphones. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 25. Nähtavad andmed: Kaal: 146 g.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 1200130006692, MPN JBLSTRMTALKBLK.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 25. Nähtavad andmed: Kaal: 146 g.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black kohta

Millist täpset toodet kirjeldab JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 1200130006692, MPN JBLSTRMTALKBLK.

Millised andmed on toote JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 25. Nähtavad andmed: Kaal: 146 g.

Kas toodet JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote JBL JBLSTRMTALKBLK microphone Black võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

25 spetsifikatsiooni

Audio

Sample rate
96 kHz

Disain

Control type
Buttons
Product colour
Black

Funktsioonid

Desktop stand
Jah

Mikrofon

Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR)
92 dB
Microphone frequency
50 - 12000 Hz
Microphone sensitivity
110 dB

Pakendi sisu

Cables included
USB
Quick start guide
Jah

Pakendi andmed

Package type
Box

Toimimine

Device interface
USB
Plug and Play
Jah

Pesad & liidesed

Connectivity technology
Wired
Headphone out
Jah

Võimsus

Power consumption
500 mA
Power source
USB

Tehnilised andmed

Output impedance
32 Ω

Kaal ja mõõtmed

Width
105 mm
Depth
100 mm
Height
185 mm
Microphone weight
146 g
Package width
110 mm
Package depth
248 mm
Package height
112 mm
Package weight
360 g

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood