Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps
Logitech video conferencing cameras s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
- Počet baterií
- 2
- PTZ ovládání
- Ano
- Šlehač
- Ano
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps - porovnání cen
Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps: Logitech, kategorie video conferencing cameras. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 46.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps
Který přesný produkt popisuje stránka Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 5099206072060, MPN 960-001102.
Jaká data jsou dostupná pro Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps?
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 46.
Lze Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps
Specifikace
Technické údaje
Zvuk
- Zabudovaný mrazicí systém
- 90 - 16000
- Průměr varné zóny 3
- Ano
- Zabudovaný mikrofon
- Ano
Baterie
- Typ baterie
- Lithium
- Kapacita baterie
- 220 mAh
Fotoaparát
- Maximální snímkovací frekvence záznamu
- 30 fps
- Rozlišení při rychlém záznamu
- 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps
- Maximální rozlišení videa
- 3840 x 2160
Vzhled
- Barva
- Black
Vlastnosti
- Počet baterií
- 2
Logistická data
- Kód harmonizovaného systému
- 85258900
- Váha hlavního obalu
- 5.1 kg
- Šířka balení
- 208 mm
- Délka vnějšího kartonu
- 275 mm
- Výška balení
- 485 mm
Mikrofon
- Citlivost mikrofonu
- -27 dB
Multimédia
- Vestavěné reproduktory
- Ano
Počítačová síť
- Bluetooth
- Ano
Další charakteristiky
- Minimální systémové požadavky
- 2.4 GHz Intel® Core 2 Duo processor 2 GB RAM or more USB 2.0 port (USB 3.0 required for 4k video)
- Obsah balení
- Logitech MeetUp Table and wall mount 5-metre (16 ft) USB cable 2-year manufacturer's guarantee
Obsah balení
- Typ dálkového ovladače
- RF Wireless
- Montážní sada
- Ano
- Dodávané kabely
- USB
- Stručný návod
- Ano
- Dálkový ovladač
- Ano
Výkon
- PTZ ovládání
- Ano
- Typ HD rozlišení
- 4K Ultra HD
- Plug and Play
- Ano
Příkon
- Délka USB kabelu
- 5 m
- Typ zdroje
- Battery
Software
- Podporované operační systémy Windows
- Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
- Podporované operační systémy Mac
- Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey
Systémové požadavky
- Ostatní podporované operační systémy
- ChromeOS
Technické údaje
- Šlehač
- Ano
- Podporované vzorkovací frekvence
- 32 kHz
Video
- Podporované grafické rozlišení
- 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160
- Zabudovaný blesk
- Ano
Hmotnost a rozměry
- Navíjecí kabel
- 83 x 10 x 83
- Šířka
- 400 mm
- Hloubka
- 85 mm
- Výška
- 104 mm
- Hmotnost
- 1.04 kg
- Šířka balení
- 125 mm
- Hloubka balení
- 470 mm
- Výška balení
- 199 mm
- Hmotnost včetně balení
- 2.36 kg
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.