Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud

Logitech remote controls kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €56.83 Poe hind: lei 298.69
Kõrgeim hind €81.90
Pakkumised 5
Spetsifikatsioonid 23
Kaugjuhtimispuldi korrektne kasutus
Webcam
Liides
RF Wireless
Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat)
Press buttons
Brändiühilduvus
Logitech
Madalaim kinnitatud pakkumine €56.83 Senetic Romania, RO / Poe hind: lei 298.69
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 5 pakkumist

Ülevaade

Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud hinnavõrdlus

Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud: Logitech, kategooria remote controls. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 23.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 5099206074842, MPN 993-001389.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 23.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 5099206074842, MPN 993-001389.

Millised andmed on toote Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 23.

Kas toodet Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Logitech MeetUp kaugjuhtimispult Raadioside Veebikaamera Vajutusnupud võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

23 spetsifikatsiooni

Aku

Akutehnoloogia
Lithium
Aku mahutavus
220 mAh

Disain

Kaugjuhtimispuldi korrektne kasutus
Webcam
Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat)
Press buttons
Toote värv
Grey

Funktsioonid

Liides
RF Wireless
Brändiühilduvus
Logitech

Logistika andmed

Harmonized System (HS) kood
85299097
Põhikasti (välimine) brutokaal
2.85 kg
Põhikasti (välimise) laius
214 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
376 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
223 mm

Muud funktsioonid

Ühilduvad tooted
MeetUp

Pakendi sisu

Akud kaasa arvatud
Jah

Võimsus

Taaslaetav
Ei

Kaal ja mõõtmed

Laius
83 mm
Sügavus
83 mm
Kõrgus
10 mm
Kaal
72 g
Pakendi laius
12 mm
Pakendi sügavus
200 mm
Pakendi kõrgus
207 mm
Pakendi kaal
99.6 g

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood