EL turud ET Hiired Logitech Hiired

Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI

Logitech hiired kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €99.70 Vanem hind
Kõrgeim hind €168.99
Pakkumised 11
Spetsifikatsioonid 44
Kerimissuund
Vertical/Horizontal
Seadme liides
Bluetooth
Liikumistuvastuse tehnoloogia
Laser
Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE)
Jah
Liikumise resolutsioon
8000 DPI
Klahvide tüüp
Pressed buttons
Madalaim kinnitatud pakkumine €99.70 Vanem hind Tietokonekauppa, FI
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 11 pakkumist

Ülevaade

Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI hinnavõrdlus

Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI: Logitech, kategooria hiired. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 44. Nähtavad andmed: Mälu: Jah.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 5099206103757, MPN 910-006572.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 44. Nähtavad andmed: Mälu: Jah.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 5099206103757, MPN 910-006572.

Millised andmed on toote Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 44. Nähtavad andmed: Mälu: Jah.

Kas toodet Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Logitech MX Master 3S for Mac hiir Kontor Parempoolne Bluetooth Laser 8000 DPI võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

44 spetsifikatsiooni

Aku

Akutehnoloogia
Lithium Polymer (LiPo)
Aku tüüp
Built-in battery
Aku mahutavus
500 mAh
Aku tööiga (maksimaalne)
1680 h

Disain

Toote värv
Silver, White
Ergonoomiline disain
Jah
Pinnakujundus
Monochromatic
Toote kuju
Right-hand

Ergonoomika

Töötab mistahes pinnal
Jah

Funktsioonid

Juhtmevaba ulatus
10 m

Klaviatuur

Multiseadme tugi
Jah

Logistika andmed

Põhikasti (välimine) brutokaal
1.52 kg
Põhikasti (välimise) laius
148 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
246 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
186 mm

Mouse

Kerimissuund
Vertical/Horizontal
Liikumistuvastuse tehnoloogia
Laser
Liikumise resolutsioon
8000 DPI
Klahvide tüüp
Pressed buttons
Skrolli tüüp
Wheel
Nuppude arv
7
Programmeeritavad hiirenupud
Jah
Nupu funktsioonid
Back, Forward
Kohandatav liikumise resolutsioon
Jah

Muud funktsioonid

Ühilduvus
Logi Bolt USB receiver

Pakendi sisu

Kaablid kaasa arvatud
USB Type-C to USB Type-C
Kasutusjuhend
Jah

Toimimine

Seadme liides
Bluetooth
Otstarve
Office

Pesad & liidesed

Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE)
Jah
Laadimispordi tüüp
USB Type-C

Võimsus

Taaslaetav
Jah
Toiteallikas
Batteries

Tarkvara

Toetatud Maci operatsioonisüsteemid
Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey

Süsteeminõuded

Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid
iPadOS

Tehnilised andmed

Jätkusuutlikkuse sertifikaadid
Forest Stewardship Council (FSC)

Kaal ja mõõtmed

Laius
84.3 mm
Sügavus
124.9 mm
Kõrgus
51 mm
Kaal
141 g
Pakendi laius
58 mm
Pakendi sügavus
138.5 mm
Pakendi kõrgus
173.5 mm
Pakendi kaal
333.6 g

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood