Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black
Microsoft mobile device dock stations kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Konverteerimisfunktsioon
- Tablet
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk
- 4
- Brändiühilduvus
- Microsoft
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Ülevaade
Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black hinnavõrdlus
Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black: Microsoft, kategooria mobile device dock stations. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 17.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: MPN PF3-00007.
Millised andmed on toote Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 17.
Kas toodet Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Microsoft Surface Dock mobile device dock station Tablet Black võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Toote värv
- Black
Funktsioonid
- Brändiühilduvus
- Microsoft
Logistika andmed
- Harmonized System (HS) kood
- 84719000
Võrgustumine
- Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused
- 10,100,1000
- Bluetooth
- Ei
Muud funktsioonid
- Sobib kasutamiseks riigis/asukohas
- Europe
- Ühilduvus
- Surface Pro 3, Surface Pro 4, Surface Book
Toimimine
- Konverteerimisfunktsioon
- Tablet
Pesad & liidesed
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk
- 4
- Dokiühenduse tüüp
- Microsoft Surface Cover
- Üleliigse toite (RPS) tugi
- Ei
- Audioväljund
- Jah
Võimsus
- Pistiku tüüp
- Type C
Kaal ja mõõtmed
- Laius
- 160 mm
- Sügavus
- 60 mm
- Kõrgus
- 30 mm
- Kaal
- 550 g