Multibrackets 4479
Multibrackets speaker mounts ar pārbaudītiem identifikatoriem, attēliem un specifikācijām.
- Material
- Steel
Veikalu piedāvājumi
Cenas un piegāde
Pārskats
Multibrackets 4479 cenu salīdzinājums
Multibrackets 4479: Multibrackets, kategorija speaker mounts. PriceInfo apvieno produkta identifikatorus, normalizētas specifikācijas un piedāvājumu datus. Tirgus skats: ES valstīs.
Normalizēto specifikāciju skaits šim produkta variantam: 7.
Vispirms salīdziniet precīzo identifikatoru, pēc tam veikalu, pārdevēja valsti, cenu, piegādi un pieejamību.
Pirkuma ceļvedis
Ko salīdzināt pirms pirkuma
Pirms veikala atvēršanas pārbaudiet, vai piedāvājums atbilst šajā lapā norādītajam GTIN vai MPN un specifikācijām.
Pircēju atsauksmes
Apstiprinātas pircēju atsauksmes
Esiet pirmais, kas dalās noderīgā pieredzē tieši par šo produktu. Jaunas atsauksmes tiek publicētas tikai pēc moderācijas.
Dalīties pieredzē
Jautājumi
Jautājumi par Multibrackets 4479
Kuru precīzo produktu apraksta Multibrackets 4479?
Pārbaudiet precīzo produktu pēc: GTIN 7350105214479, MPN 4479.
Kādi dati ir pieejami par Multibrackets 4479?
Normalizēto specifikāciju skaits šim produkta variantam: 7.
Vai Multibrackets 4479 var salīdzināt dažādās valstīs?
Jā. Visu valstu skatā salīdziniet pārbaudītus piedāvājumus ar vienu un to pašu GTIN vai MPN.
Kāpēc produkta lapā var nebūt cenas?
Cena tiek rādīta, kad veikals iesniedz aktuālu šī precīzā produkta piedāvājumu. Līdz tam lapa paliek faktiska produkta kartīte.
Izpētīt
Citi veidi, kā salīdzināt Multibrackets 4479
Specifikācijas
Tehniskie dati
Dizains
- Material
- Steel
- Product colour
- White
- Placement
- Wall
Ergonomika
- Swivel angle
- 90°
- Cable management
- Jā
- Tilt adjustment
- Jā
- Tilt angle range
- -25 - 25°