Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik

Multibrackets monitor mount accessories kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €335.90
Kõrgeim hind €335.90
Pakkumised 1
Spetsifikatsioonid 10
Maksimaalne kaal (mahutavus)
80 kg
Madalaim kinnitatud pakkumine €335.90 Tietokonekauppa, FI
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 1 pakkumine

Ülevaade

Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik hinnavõrdlus

Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik: Multibrackets, kategooria monitor mount accessories. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 10.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 7350073737376, MPN 7376.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 10.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 7350073737376, MPN 7376.

Millised andmed on toote Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 10.

Kas toodet Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Multibrackets 7376 monitori kinnituse tarvik võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

10 spetsifikatsiooni

Disain

Toote värv
Black
Toote tüüp
Base

Mounting

Maksimaalne kaal (mahutavus)
80 kg
Kinnituse tüüp
Ceiling

Toimimine

Korpuse materjal
Steel

Kaal ja mõõtmed

Kaal
10.3 kg
Pakendi laius
150 mm
Pakendi sügavus
895 mm
Pakendi kõrgus
110 mm
Pakendi kaal
6.7 kg

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood