M Public Ceilingmount Small Single Black 1500
Multibrackets drzaky a stojany s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
- Maximum weight capacity
- 14 kg
- Ceiling mounting tube length (max)
- 150 cm
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
M Public Ceilingmount Small Single Black 1500 - porovnání cen
M Public Ceilingmount Small Single Black 1500: Multibrackets, kategorie drzaky a stojany. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.
Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 26. Viditelné údaje: Hmotnost: 19.2 kg.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k M Public Ceilingmount Small Single Black 1500
Který přesný produkt popisuje stránka M Public Ceilingmount Small Single Black 1500?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 7350022735453, MPN 5453.
Jaká data jsou dostupná pro M Public Ceilingmount Small Single Black 1500?
Počet normalizovaných parametrů na této stránce: 26. Viditelné údaje: Hmotnost: 19.2 kg.
Lze M Public Ceilingmount Small Single Black 1500 porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání M Public Ceilingmount Small Single Black 1500
Specifikace
Technické údaje
Vzhled
- Product colour
- Black
Ergonomie
- Height adjustment range
- 550 - 1500 mm
- Panel mounting interface
- 50 x 50,75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200
- Height adjustment
- Ano
- Tilt angle range
- -5 - 15°
Logistická data
- Metal packaging weight
- 0 g
- Plastic packaging weight
- 100 g
Mounting
- Maximum weight capacity
- 14 kg
- Mounting type
- Ceiling
- Minimum VESA mount
- 50 x 50 mm
- Maximum VESA mount
- 200 x 200 mm
Výkon
- Ceiling mounting tube length (max)
- 150 cm
- Ceiling mounting tube length (min)
- 55 cm
- Housing material
- Aluminium, Steel
Technické údaje
- Paper/cardboard packaging weight
- 1.1 kg
Hmotnost a rozměry
- Width
- 200 mm
- Depth
- 108 mm
- Height
- 1500 mm
- Weight
- 19.2 kg
- Aluminium content weight
- 0 g
- Steel content weight
- 19.2 kg
- Other metals content weight
- 0 g
- Package width
- 140 mm
- Package depth
- 560 mm
- Package height
- 60 mm
- Package weight
- 20.4 kg
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.