Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma

Multibrackets equipment cleansing kits kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €1.99
Kõrgeim hind €18.00
Pakkumised 2
Spetsifikatsioonid 12
Loomulik maht
LCD/TFT/Plasma, Mobile phone/Smartphone
Madalaim kinnitatud pakkumine €1.99 IdeaHellas, GR
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 2 pakkumist

Ülevaade

Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma hinnavõrdlus

Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma: Multibrackets, kategooria equipment cleansing kits. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 12.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 7330381376597, MPN 0342.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 12.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 7330381376597, MPN 0342.

Millised andmed on toote Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 12.

Kas toodet Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Multibrackets 0342 puhastuskomplekt LCD/TFT/plasma võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

12 spetsifikatsiooni

Disain

Loomulik maht
LCD/TFT/Plasma, Mobile phone/Smartphone
Toote värv
White
Toote tüüp
Equipment cleansing wipes

Logistika andmed

Transpordikasti laius
62 cm
Transpordikasti pikkus
41 cm
Transpordikasti kõrgus
36 cm
Tarnekasti (sisemine) brutokaal
7.5 kg

Kaal ja mõõtmed

Kaal
450 g
Pakendi laius
70 mm
Pakendi sügavus
70 mm
Pakendi kõrgus
170 mm
Pakendi kaal
270 g

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood