Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA
Lenovo notebooky s ověřenými identifikátory, obrázky a specifikacemi.
Nabídky obchodů
Ceny a doprava
Přehled
Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA - porovnání cen
Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA: Lenovo, kategorie notebooky. PriceInfo spojuje identifikátory produktu, normalizované parametry a data nabídek. Trh: zemích EU.
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 0.
Nejprve porovnejte přesný identifikátor, potom obchod, zemi prodejce, cenu, dopravu a dostupnost.
Nákupní průvodce
Co porovnat před nákupem
Před otevřením obchodu ověřte, že nabídka odpovídá GTIN nebo MPN a parametrům na této stránce.
Hodnocení zákazníků
Schválená hodnocení kupujících
Podělte se jako první o užitečnou zkušenost právě s tímto produktem. Nové recenze se zveřejní až po moderaci.
Přidat hodnocení
FAQ
Otázky k Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA
Který přesný produkt popisuje stránka Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA?
Přesný produkt ověřte podle: GTIN 0199274382919, MPN 83K000FBPG.
Jaká data jsou dostupná pro Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA?
Počet normalizovaných parametrů této varianty produktu: 0.
Lze Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA porovnat mezi zeměmi?
Ano. V zobrazení všech zemí lze porovnat ověřené nabídky při zachování stejného GTIN nebo MPN.
Proč může být produktová stránka bez ceny?
Cena se zobrazí, když obchod poskytne aktuální nabídku tohoto přesného produktu. Do té doby stránka slouží jako faktický produktový záznam.
Objevovat
Další způsoby porovnání Portátil Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10-919, 16 GB RAM, 1 TB, WUXGA
Upozornění k veřejnému zdroji
O automaticky nalezených informacích obchodu
Některé ceny nebo údaje o produktu na této stránce byly automaticky získány z veřejně dostupných stránek obchodů. Mohou být neúplné, zpožděné nebo bez detailů dopravy, proto si před nákupem vždy ověřte konečnou cenu, dostupnost, dopravu a podmínky prodejce na webu obchodu.
Pokud tento obchod zastupujete, můžete tato pozorování nahradit oficiálními daty o produktech, cenách, skladu a dopravě přes bezplatné připojení obchodu k PriceInfo.