ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5"
ProDVX kõik-ühes arvutid ja tööjaamad kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Ekraani kuju
- Flat
- Paneeli tüüp
- IPS
- Ekraani resolutsioon
- 1920 x 1080
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Ülevaade
ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5" hinnavõrdlus
ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5": ProDVX, kategooria kõik-ühes arvutid ja tööjaamad. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 28.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5" kohta
Millist täpset toodet kirjeldab ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5"?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 2000001189580, MPN 3022100.
Millised andmed on toote ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5" kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 28.
Kas toodet ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5" saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote ProDVX TMP-22X 3022100, 21.5" võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Toote värv
- Black
- Toote tüüp
- All-in-One tablet PC
Ekraan
- Ekraani kuju
- Flat
- Paneeli tüüp
- IPS
- Ekraani resolutsioon
- 1920 x 1080
- Tagantvalgustuse tüüp
- Edge LED
- Puutetundlik ekraan
- Jah
- A-karbi mõõdud
- Multi-touch
Ergonoomika
- Seinale kinnitatav
- Jah
- VESA paigaldamine
- Jah
- VESA-paigaldusliidesed
- 100 x 100
Logistika andmed
- Harmonized System (HS) kood
- 85285210
Multimeedia
- Kõlarite arv
- 2
- Sisseehitatud kõlar(id)
- Jah
- RMS-nimivõimsus
- 6 W
Töötingimused
- Kasutamistemperatuur (T-T)
- 0 - 40
Toimimine
- HD tüüp
- Full HD
- Korpuse materjal
- Plastic
- Sertifikaat
- FCC, CE, RoHS
- NVIDIA G-SYNC
- Ei
- AMD FreeSync
- Ei
Pesad & liidesed
- Üleliigse toite (RPS) tugi
- Jah
Projektor
- Kontrastsustase (tüüpiline)
- 800:1
- Loomulik kuvasuhe
- 16:9
Kaal ja mõõtmed
- Laius (ilma aluseta)
- 530.5 mm
- Sügavus (ilma aluseta)
- 35 mm
- Kõrgus (ilma aluseta)
- 321.2 mm
- Kaal (ilma aluseta)
- 4.2 kg
Avaliku allika teade
Automaatselt leitud poeinfo kohta
Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.
Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.