Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC

Thrustmaster gaming controllers kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Praegune turg EU-wide Kõik EL turud
Võrdle seda toodet kõigis EL-i riikides
Parim hind €509.62 Poe hind: Kč 12,290.00
Kõrgeim hind €600.64
Pakkumised 7
Spetsifikatsioonid 22
Connectivity technology
Wired
Gaming platforms supported
PC
Device interface
USB
Madalaim kinnitatud pakkumine €509.62 Planeo, CZ / Poe hind: Kč 12,290.00
Võrdle hindu

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

EL võrdlus / 7 pakkumist

Ülevaade

Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC hinnavõrdlus

Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC: Thrustmaster, kategooria gaming controllers. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: EL riikides.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 22. Nähtavad andmed: Mälu: Jah, Kaal: 6.44 kg.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 3362932913771, MPN 2960720.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 22. Nähtavad andmed: Mälu: Jah, Kaal: 6.44 kg.

Hinna ja saadavuse kontroll

Poodide pakkumised on saadaval. Võrdle hinda, tarnet, saadavust ja müüja riiki.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 3362932913771, MPN 2960720.

Millised andmed on toote Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 22. Nähtavad andmed: Mälu: Jah, Kaal: 6.44 kg.

Kas toodet Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Thrustmaster Hotas Warthog Black USB Joystick PC võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

22 spetsifikatsiooni

Disain

Product colour
Black
Device type
Joystick

Funktsioonid

Country of origin
China

Sisendseade

Gaming platforms supported
PC
Programmable buttons
Jah

Logistika andmed

Master (outer) case width
475 mm
Master (outer) case length
265 mm
Master (outer) case height
345 mm
Master (outer) case net weight
9.96 kg

Mouse

Buttons quantity
19

Toimimine

Device interface
USB

Pesad & liidesed

Connectivity technology
Wired
Headphone out
Ei

Võimsus

Power source
Cable

Süsteeminõuded

Mac compatibility
Ei

Kaal ja mõõtmed

Width
320 mm
Depth
260 mm
Height
440 mm
Weight
6.44 kg
Package width
246 mm
Package depth
458 mm
Package height
322 mm

Avaliku allika teade

Automaatselt leitud poeinfo kohta

Osa selle lehe hindadest või tooteandmetest on kogutud automaatselt avalikult kättesaadavatelt poe lehtedelt. Need võivad olla puudulikud, hilinenud või ilma tarneandmeteta, seega kontrolli enne ostu lõplik hind, saadavus, tarne ja müüja tingimused poe veebilehel.

Kui esindad seda poodi, saad need avaliku allika tähelepanekud asendada ametlike toote-, hinna-, laoseisu- ja tarneandmetega PriceInfo tasuta poeühenduse kaudu.

Registreeri pood