Samsung RB34C670DSA/EF
Koel-vriescombinatie 6-Serie AI Energy Mode™ 344L
Merchant offers
Prices and delivery
Overview
Samsung RB34C670DSA/EF price comparison
Ruimer vanbinnenSpaceMax™ TechnologieBewaar meer etenswaren in een koelkast met een grote capaciteit. De standaard buitendiepte van 600mm sluit perfect aan bij je keukenkastjes en aanrecht. De SpaceMax™-technologie met efficiënte isolatie zorgt voor dunnere wanden. Je hebt dus meer ruimte, zonder dat de koelkast uitsteekt ten opzichte van je aanrecht.Slimme energiebesparingen tot wel 15%SmartThings AI EnergiemodusDoor middel van Wi-Fi kun je de koelkast koppelen aan de SmartThings app[1] , hiermee kun je het energie verbruik gaan monitoren in SmartThings Energy.Monitor en bespaar proactief energie. Zet de SmartThings AI Energy Mode functie aan in de app om proactief energieverbruik van deze Samsung apparaten te monitoren en hierop te besparen[2]. AI Energy Mode[2] analyseert uw gebruikspatroon van de koelkast en maakt een schatting van uw verbruik, gebaseerd op AI-technologie. Als het geschatte elektriciteitsverbruik uw vooraf ingestelde doel overschrijdt, beveelt het u aan om de spaarmodus te activeren om het energieverbruik met maximaal 15% te verminderen[3].Effeciënt energieverbruik. Slim besparen.SmartThings EnergyHoud de controle over je energieverbruik om je koolstofvoetafdruk terug te dringen en geld te besparen. SmartThings Energy[4] biedt handige, energiezuinige tips. Ook monitort SmartThings Energy de energieconsumptie van Samsung-apparaten[5] in realtime en vergelijkt deze met de voorgaande maand. Je krijgt een melding als je in de buurt komt van je maandelijkse maximumverbruik.Nooit meer ontdooienNo FrostNooit meer tijd en energie verspillen aan het ontdooien van de koelkast. No Frost meet op basis van omgevingsfactoren wanneer het ontdooiproces moet worden gestart, wat ijsvorming voorkomt. Daarnaast wordt de beoogde temperatuur bijna twee keer zo snel bereikt[6] , waardoor de koelkast ook nog langer meegaat.Stil & energiezuinigSamsung Digital Inverter CompressorProfiteer van efficiëntie en langdurige prestaties van de motor. De Digital Inverter-technologie maakt gebruik van sterke magneten voor stille en krachtige prestaties met energie-efficiëntie[7]. Het biedt ook 20 jaar garantie[8] op de motor.Snel koelen & vriezenPower Cool + Power FreezeVertrouw op supersnelle koelprestaties. Met één druk op de knop blaast Power Cool intens koude lucht de koelkast binnen, om je boodschappen of favoriete drankjes snel af te koelen. Power Freeze verspreidt een stoot ijskoude lucht door de vriezer. Handig om eten in te vriezen, of om zelf ijs te maken.Overal gelijkmatige koelingAll-Around CoolingPerfect gekoelde etenswaren, overal in de koelkast. All Around Cooling koelt ieder deel van de koelkast gelijkmatig. Het systeem controleert de temperatuur voortdurend en laat koele lucht circuleren via slim geplaatste luchtgaten. Zo worden producten overal goed gekoeld en blijven ze verser.Meer plek in de deurBreed deurvakBewaar grotere flessen (tot 2 liter) in de deur, zodat je geen plankruimte verspilt. In het bredere en diepere deurvak kun je grote flessen, pakken en andere drankverpakkingen opbergen.Slim onderhoud. Gemakkelijker controlerenSmartThings Home CareMaak het onderhoud van jouw koelkast nog makkelijker. SmartThings Home Care[9] houdt het systeem in realtime in de gaten, zoals de status van de koelkast of de staat van het filterwater. Ook krijg je meldingen, bijvoorbeeld als er een onderdeel moet worden vervangen of als er een fout is opgetreden, en komt SmartThings Home Care met suggesties voor oplossingen.Slim koken, smakelijk etenSmartThings CookingJe maaltijden efficiënter plannen, inkopen en voorbereiden. Met SmartThings Cooking[10] kun je een overzicht opstellen van de producten in je koelkast en houdbaarheidsdata bijhouden, zodat je altijd weet wat je in huis hebt. Ook stelt SmartThings Cooking gepersonaliseerde recepten voor op basis van je voorkeuren en de ingrediënten die je in huis hebt.
Normalized specifications for this exact product variant: 0.
Compare the exact identifier first, then the merchant, seller country, displayed price, delivery and availability.
Buying guide
What to compare before buying
Before opening a store, confirm that its offer matches the GTIN or MPN and the specifications shown on this page.
Customer reviews
Approved buyer feedback
Be the first to share a useful experience with this exact product. New reviews are published only after moderation.
Share your experience
FAQ
Questions about Samsung RB34C670DSA/EF
Which exact product is Samsung RB34C670DSA/EF?
Match the exact product using: GTIN 8806094989892, MPN RB34C670DSA/EF.
What data is available for Samsung RB34C670DSA/EF?
Normalized specifications for this exact product variant: 0.
Can I compare Samsung RB34C670DSA/EF across countries?
Yes. Open the all-country view to compare verified merchant offers while keeping the same GTIN or MPN.
Why can a product page have no price?
A price appears when a store provides a recent offer for this exact product. Until then, the page remains a factual product record.
Explore
More ways to compare Samsung RB34C670DSA/EF
Public source notice
About automatically found store information
Some prices or product details on this page were collected automatically from publicly available store pages. They can be incomplete, delayed, or missing delivery details, so always verify the final price, availability, delivery, and seller terms on the store website before purchase.
If you represent this store, you can replace these public-source observations with official product, price, stock, and delivery data through a free PriceInfo merchant connection.