Samsung RS64DG5303B1EF

635L Amerikaanse Koelkast RS64DG5303B1EF Wifi

Current market EU-wide All EU markets
Compare this product across all EU countries
Best price €1,526.50 Older price
Highest price €1,669.90
Offers 2
Specifications 0
Lowest verified offer €1,526.50 Older price Hiq24 from DE
Compare prices

Merchant offers

Prices and delivery

EU comparison / 2 offers

Overview

Samsung RS64DG5303B1EF price comparison

Stille & energiezuinige technologieDigital Inverter CompressorProfiteer van efficiëntie en langdurige prestaties van de compressor. De Digital Inverter technologie maakt gebruik van sterke magneten voor stille en krachtige prestaties met energie efficiëntie[1]. Het biedt ook 20 jaar garantie[2] op de compressor.Meer ruimte aan de binnenkant, hetzelfde formaat aan de buitenkantSpaceMax™ TechnologieDankzij de enorme inhoud tot 655 liter is er meer dan voldoende ruimte in de koelkast en de vriezer om je wekelijkse boodschappen te bewaren De unieke SpaceMax ™ technologie zorgt voor hyperefficiënte isolatie, waardoor de wanden veel dunner zijn Zo heb je veel meer ruimte, zonder dat het formaat of het energieverbruik toenemen.SmartThings EnergySlimme efficiëntie. Slimme besparingen.Beheer het energieverbruik van uw huishouden altijd en overal om uw ecologische voetafdruk te verkleinen en geld te besparen. SmartThings Energy[3] geeft handige tips over hoe u energiezuiniger kan werken en waarschuwt u als uw slimme apparaten[4] per ongeluk aan blijven staan. U kan ook eenvoudig het energieverbruik van apparaten in realtime bijhouden, individueel of als groep en vergelijken met het verbruik van de vorige maand. Bovendien kan u maandelijkse doelen instellen en waarschuwingen ontvangen als ze waarschijnlijk worden overschreden.SmartThings Home CareEenvoudig controleren en bedienenSmartThings Home Care[5] houdt jouw koelkast in realtime in de gaten. Krijg meldingen als een onderdeel moet worden vervangen, zoals bijvoorbeeld je waterfilter. Daarenboven laat SmartThings Home Care je weten wanneer er een fout is opgetreden, zoals de temperatuur die stijgt of de deur die nog open staat.SmartThings FoodSlim koken, smakelijk etenMaak jouw kookervaringen nog leuker. Met SmartThings Food[6] kun je een lijst maken van de voedingswaren in je koelkast en de houdbaarheidsdatum aanduiden in de app, zodat je altijd en overal gemakkelijk kunt controleren welke ingrediënten je in huis hebt. Als je bijvoorbeeld boodschappen doet in een winkel, kun je meteen zien welke items je al hebt en alles kopen wat je nodig hebt. Het programma beveelt ook gerechten en persoonlijke recepten[7] aan op basis van je dieetvoorkeuren en bestaande ingrediënten.Overal gelijkmatige koelingAll-around CoolingZorg dat al je etenswaren perfect gekoeld blijven. All-Around Cooling koelt ieder deel van de koelkast gelijkmatig. Het systeem controleert de temperatuur voortdurend en laat koele lucht circuleren via slim geplaatste luchtopeningen. Zo worden producten bewaard bij een optimale temperatuur en blijven ze langer vers.Direct snel koelen of invriezenPower Cool + Power FreezeProfiteer van snelle koelprestaties. Met één druk op de knop blaast Power Cool intens koude lucht in de koelkast om je boodschappen of favoriete drankjes snel af te koelen. Power Freeze verspreidt een stoot ijskoude lucht door de vriezer. Handig om eten in te vriezen, diepvriesproducten weer op te vriezen of ijsblokjes te maken.Meer plaats, minder verspillingFlat DuctBespaar ruimte zonder afbreuk te doen aan de prestaties. In tegenstelling tot conventionele kanalen is de slanke koelventilatie aan de achterwand volledig vlak, waardoor dode ruimte wordt geminimaliseerd en er meer ruimte overblijft voor het bewaren van voedsel. Maar het koelt en ventileert net zo efficiënt, zodat alles vers en lekker blijft.Minimalistisch displayEasy Access ControlsGeniet van een stijlvolle, maar eenvoudige bediening, zelfs als je bewegingsbeperkingen hebt. Het verborgen display versterkt het minimalistische ontwerp omdat het discreet verborgen is. De bediening is binnen handbereik, zelfs vanuit zittende positie, en kan met één hand worden bediend.Meer ijs, meer ruimteCompacte ijsmakerCreëer meer ruimte om meer voedsel op te slaan, terwijl je toch genoeg ijs hebt door de Indoor Ice Maker. De ijsmaker is ingebouwd in de deur en maakt ruimte vrij op de vriezerplanken, terwijl hij genoeg ijs produceert en bewaart. Dankzij het transparante plastic deksel kun je gemakkelijk zien hoeveel ijs er nog over is.Installeer overalNon-plumbing WaterdispenserInstalleer de koelkast overal zonder tijdrovende loodgieterswerkzaamheden of rommelige leidingen. Hij heeft een groot, BPA-vrij[8] waterreservoir voor zijn niet-afvoerend waterdispenser[9]. Hij kan dus op bijna elke plek worden geïnstalleerd. En je hoeft het waterfilter niet regelmatig te vervangen, wat tijd en geld bespaart.

Normalized specifications for this exact product variant: 0.

Compare the exact identifier first, then the merchant, seller country, displayed price, delivery and availability.

Buying guide

What to compare before buying

Exact product variant

Match the exact product using: GTIN 8806095540849, MPN RS64DG5303B1EF.

Available product data

Normalized specifications for this exact product variant: 0.

Price and availability check

Merchant offers are available. Compare the listed price, delivery, availability and seller country.

Before opening a store, confirm that its offer matches the GTIN or MPN and the specifications shown on this page.

Customer reviews

Approved buyer feedback

No approved reviews yet

Be the first to share a useful experience with this exact product. New reviews are published only after moderation.

Share your experience
Share your experience Your review is saved for moderation first. Only approved reviews can become public.

FAQ

Questions about Samsung RS64DG5303B1EF

Which exact product is Samsung RS64DG5303B1EF?

Match the exact product using: GTIN 8806095540849, MPN RS64DG5303B1EF.

What data is available for Samsung RS64DG5303B1EF?

Normalized specifications for this exact product variant: 0.

Can I compare Samsung RS64DG5303B1EF across countries?

Yes. Open the all-country view to compare verified merchant offers while keeping the same GTIN or MPN.

Why can a product page have no price?

A price appears when a store provides a recent offer for this exact product. Until then, the page remains a factual product record.

Explore

More ways to compare Samsung RS64DG5303B1EF